Kategoriler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 >

iPhone XS Kılıfları

Apple iPhone XS kılıfları birçok şekil ve boyutta mevcuttur. Tüm bu kılıfların ortak noktası, cihazın ekranını serbestte tutabilmenizi sağlaması ve işlevselliği engellemeden koruma sunmasıdır. Apple iPhone XS kılıfları  için ayırt edici faktörler malzeme, marka ve tasarımdan ibarettit. Çünkü iyi korumaya ek olarak, bir kılıf iPhone XS'inize kişisel bir dokunuş vermek için mükemmel bir fırsat sunar.

Apple iPhone XS için standart kılıflar veya tam koruma sağlayan kılıflar bulunabilir. Aradığınız en iyi kılıfı hızlı bir şekilde bulmak için ürün kategori sayfamızda bulunan filtreleri kullanmanızı öneririz. Örneğin, renge göre filtreleyebilir ve aradığınız şeffaf telefon kılıfını hızlıca bulabilirsiniz! 

Sağlam bir kılıf ile maksimum koruma

Tüm akıllı telefonlar gibi Apple iPhone XS'in camı da hasarlara karşı savunmasız. Bir akıllı telefonun camı, cama doğrudan gelen darbeleri önleyecek şekilde optimize edilmiştir, ancak cihazın köşelerinden birine sert bir darbe söz konusu olduğunda tüm ön cam kolayca kırabilir. Bu nedenle Apple iPhone XS'in kenarlarını darbelere ve çarpmalara karşı düzgün bir şekilde korumak önemlidir. İyi bir kılıf hem darbere karşı çözüm sunar hem de iyi bir koruma sağlar.

Esnek TPU veya silikon malzeme darbenin yarattığı şiddetin emilimi için idealdir. Sert plastik kılıflar maalesef darbelerin şiddetini engellemek için pek uygun değildir. Sert ve ince kılıflar genellikle kılcal çiziklerin önlenmesi amacıyla kullanılır. Cihazınızı nasıl kullanmak istediğiniz ve ne boyutta korumak istediğinizi belirlerseniz kılıf seçimlerinde çok da hızlı alışveriş yapabilirsiniz.

Melefoni, aradığınız tüm Apple iPhone XS kılıflarını en iyi fiyatla evinize kadar getiriyor. Aradığınız Apple iPhone XS kılıfını bulmak için ürün listelerimize göz atın.