Kategoriler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 >

iPhone XR Telefon Kılıfları

iPhone XR, 2018'deki diğer iPhone'lara kıyasla en uygun fiyatlı model. Eşsiz bir LCD ekrana ve metal gövdeye sahip bu 6.1 inçlik telefon, daha pahalı 2018 iPhone'lardan biraz daha güçlü ve daha sağlam olabilir, ancak kesinlikle kırılmaz değildir. Telefonu neme, darbelere ve çizilmelere karşı en iyi şekilde korumak için kesinlikle iyi bir kılıf önerilir.

A12 işlemciyle iPhone XR o kadar güçlü ki birkaç yıl kolayca dayanabilir. Bu nedenle telefon için iyi koruma akıllıca bir yatırımdır ve hayatınızda en çok kullanılan cihazlardan birinin iyi durumda kalmasını sağlar. Akla gelebilecek tüm modeller iPhone XR kılıflarımızda bulunabilir. Arka kapaklardan ön kapak kılıflarına, kalın sağlam kılıflardan ince kapaklara ve ucuzdan pahalı modellere... Yaşam tarzı herkes için özel bir durumdur. Bu yüzden artık beklemeyin, sadece size özel mükemmel kılıfı sipariş edin!

İPhone XR'nizi bir kılıfla kişiselleştirin

Bir iPhone XR telefon kılıfı, cihazınızı en iyi durumda tutmanın yanı sıra, telefonunuza kişisel bir dokunuş vermek için mükemmel bir yoldur. Örneğin, özel tasarıma sahip kılıflar veya eğlenceli baskılara sahip kılıflar vardır.

Apple iPhone XR kılıfları serimizde, aradığınız tüm modeller bulunmaktadır ve kılıflar tüm fiyat aralıklarında mevcuttur. Size uygun kılıfı kolayca seçmek için kullanışlı filtreleri kullanın.

Apple iPhone XR kılıfları

Hizmet bizim önceliğimizdir.  iPhone XR'niz için mükemmel kılıfı bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ürün yelpazemizde iPhone XR telefon kılıfları hakkında sorularınız mı var veya bulamadığınız bir ürün var mı? Bizimle iletişime geçerek aradığınız ürün hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz.