Kategoriler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 >

iPhone X Kılıfları

Apple iPhone X, içeride etkileyici teknolojiye ve dışarıda şık, güzel görünüme sahip muhteşem bir telefon. Ancak günlük kullanımın zorlukları söz konusu olduğunda, iPhone X'inize bir kılıf ekleyerek güvenli bir şekilde kullanmak akıllıca olacaktır. Kredi kartları için yer olan cüzdan kılıfları da dahil olmak üzere birçok iPhone X kılıfı stili arasından seçim yapabilirsiniz. Kolay erişim için kemerinize bağlanan telefon kılıfları veya dahili pil takımına sahip bir iPhone X şarj aleti satın almak istediğinizde Melefoni size en iyi ürünleri sunar. Veya hareket halindeyken ekstra güce ihtiyaç duyduğunuzda kablosuz bir şarj cihazı satın alabilirsiniz.

Bazı kılıflarda, web sayfalarının ve videolarının daha iyi görüntülenmesi için yerleşik bir stand bulunur. Veya telefonunuzu kullanırken iyi bir tutuş sağlayan renkli bir telefon standı ekleyebilirsiniz. Telefon kılıfına ekran koruyucu ekleyerek iPhone X'inizi ekranlardan ve çizilmelere karşı korumayı unutmayın.

Yaşam Biçiminiz İçin En İyi iPhone X Kılıfı

Yaşam tarzınız için en iyi iPhone X kılıfını bulmak için, onu en çok nerede ve nasıl kullandığınızı belirleyin. Dışarıda çok zaman harcıyor musunuz? Nemlenmeye, çarpmalara ve darbelere dayanabilecek sağlam bir kılıf satın alın. Islak zemin üzerinde veya yakınında çalışıyorsanız veya sadece çeşitli su aktivitelerinden hoşlanıyorsanız, su geçirmez bir iPhone X kılıfı düşünebilirsiniz. 

Belki de telefonunuzu güvende tutmakta iyisiniz, ancak iPhone X'inize biraz kişilik katmak istiyorsunuz. Öyleyse, standart kılıflar düşmelere karşı şok emilimi sağlar. Melefoni iPhone X kılıflarında çok çeşitli tasarım ve renk seçenekleri sunar. Egzersiz yaparken müzik dinlemeyi seviyorsanız, iPhone X'inizi tutacak bir kol bandı seçin.