Kategoriler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22 >

iPhone 8 Kılıfları

Melefoni’de çok çeşitli iPhone 8 kılıflarına göz atın. Telefonunuzu nem veya sıvı dökülmelerine karşı korumak, kendi stilinizi veya tarzınızı göstermek istiyorsanız, tam olarak aradığınızı bulacaksınız. Telefon kılıfları, telefonunuzun görünümünü istediğiniz sıklıkta özelleştirmenizi ve güncellemenizi sağlar.

iPhone 8 kılıfları için birçok farklı kullanım amacına uygun stilde ürün vardır. Bir iPhone 8 cüzdan kılıfı, kart cebi içerirken telefonunuzu korur, böylece cüzdanınızı evde bırakabilir, cebinizde veya çantanızda yer tasarrufu yapabilirsiniz. Bazı kılıfların yerleşik bir klipsi vardır, böylece telefonunuzu kolay erişim için kemerinize veya cebinize bağlayabilirsiniz. iPhone 8 kulaklık jakı içermediğinden, çoğu telefon kılıfında da kulaklık bölümü olmayacaktır. Bunu çözmek için bir çift kablosuz kulaklık alabilir veya kablolu kulaklıklarınızı bağlamak için bir iPhone adaptörü kullanabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız İçin En İyi iPhone 8 Kılıfını Bulun

Kablosuz bir şarj cihazı kullanıyorsanız, kablosuz şarj işleminden önce bu tür kılıfların çıkarılması gerekebileceğinden, muhtemelen kalın, metal veya pil kasalarından kaçınmak istersiniz. Telefonunuzu arabada müzik, podcast veya GPS için sık sık kullanıyorsanız, bir iPhone araç içi telefon tutucu ile uyumlu çalışacak bir kılıf satın almalısınız. 

Telefonunuzu düşürmeye eğilimliyseniz veya açık havada çok kullanıyorsanız, alışveriş yaparken telefon kılıflarının malzemelerine ve diğer özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Satın almak istediğiniz telefon kılıfının darbeye veya suya dayanıklı olup olmadığını kontrol edin. Böylece yaşam tarzınız için yeterince sağlam bir kılıf bulabilirsiniz. Ayrıca , telefonunuzun ekranını çizik ve lekelerden uzak tutmak için bir ekran koruyucu almanızda fayda var.