Kategoriler
1

iPhone 7 Plus Ekran Koruyucular

iPhone 7 Plus oldukça sağlam olmasına rağmen, herhangi bir çizikle savaşmak veya darbeleri engelemek için ekran koruyucuya ihtiyacı vardır. Bu nedenle, telefona temel savunmayı sağlamak için Melefoni iPhone 7 Plus ekran koruyucu satın alabilirsiniz.

Melefoni’de en iyi iPhone 7 Plus ekran koruyucuların kapsamlı bir listesini bulabilirsiniz. Premium temperli cam malzeme ile üretilen ekran koruyucu ürünlerimiz son derece dayanıklıdır. Yeterli sertlik seviyesi sayesinde, cihaz ekranlarında sıfırdan eşsiz koruma sağlar.

iPhone 7 Plus Ekran Koruyucu Özellikleri

iPhone 7 Plus ekran koruyucular, görüntüleme deneyiminizi artıran kristal netliği sunar. Kılıflarla tamamen uyumlu olmasını sağlamak için ekran boyutundan daha küçük olacak şekilde kesilmiştir. Oleofobik kaplama yapısını daha da güçlendirir. Bu da ürünlerin darbeye dayanıklı ekran koruyucu özelliğine sahip olmasını sağlar.

iPhone 7 Plus ekran koruyucular HD netliği ile %99,99 dokunmatik ekran uyumunun keyfini çıkaracaksınız. Hidrofobik ve oleofobik kaplama, telefonunuzun dokunmatik ekranının ter ve yağ kalıntılarına ve parmak izlerine karşı korunmasını sağlar. Birinci sınıf temperli cam konstrüksiyon, sadece dokunmatik ekran için ince bir kalkan olarak çalışmakla kalmaz, aynı zamanda uzun süre dayanır. Yüksek şeffaflık ve hassasiyet, mükemmel kullanıcı deneyimi sunar. Toz ve parmak izini yüksek oranda engeller. Kabarcıksız yapıştırıcı, ekran koruyucuyu kolayca takmanızı sağlar.

Birinci sınıf temperli camdan üretilen iPhone 7 Plus ekran koruyucu, belirleyici kaliteye sahiptir. Aşırı sertliği, bıçak veya anahtarlar çiziklerinden korumak için yeterince sağlamdır. Yüksek çözünürlüklü netlik, iPhone'unuzu kullanmayı bir zevk haline getirir.