Kategoriler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 >

iPhone 7 Kılıfları

Genellikle Apple iPhone 7'nin güzel, ama biraz kırılgan olan şık ve zarif bir tasarıma sahip olduğu kabul edilir. Bu yüzden çoğu kullanıcı iPhone 7 telefon kılıfı ile çarpma ve düşmelere karşı koruma sağlamayı tercih ediyor. Telefonunuzun güzel görünümünü bozacak bir sürtünme veya çatlamaya engel olmak için telefon kılıfı kullanımı sanıldığından çok daha etkilidir. Aynı şekilde, çizilmelere ve kırılmaya karşı daha fazla koruma sağlamak için bir ekran koruyucusu almak isteyebilirsiniz. 

İnce bir telefon kılıfı bile, akıllı telefonunuzun görünümünü korumanızı sağlarken, bazı çarpma ve düşmeler için ekstra koruma sağlar. Bir dış mekan maceraperestiyseniz, çeşitli hava koşullarında dışarıda çalışıyorsanız veya telefonunuzu düşürmeye eğilimliyseniz, daha kalın bir tasarım seçmek isteyebilirsiniz.

Melefoni, çok çeşitli tasarım, renk ve stilde yüzlerce iPhone 7 kılıfına sahiptir. İster kendinize özgü bir iPhone 7 kılıfı, ister daha geleneksel bir tasarım seçin, kişiliğinizin bir uzantısı olan telefon kılıfı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizin için en iyi iPhone 7 kılıfına göz atarken, telefonun zarif hatlarını gösteren iPhone 7 kılıflarından birini seçmeyi düşünün. Ekrana ve kontrollere tam erişime izin verirken, cihazınızı mümkün olduğunca çok kapsayan, yanları saran ve çerçeveyi kaplayan tasarımına sahip bir iPhone 7 kılıfı da seçebilirsiniz. 

İPhone 7 Kılıfınızı Aksesuarlandırma

Kablosuz kulaklıklar, sizi çevredeki kalabalıktan ayırırken ve yalıtırken ses kalitesini iyileştirme biçimi nedeniyle iPhone 7 kullanıcıları için popüler bir aksesuardır. Kablolu olmayan tasarım cebinizde karışıklık yaratmaz veya spor aktivitelerini engellemez. iPhone 7 cihazınızı tamamlamak için kablosuz kulaklıklardan birini tercih edebilirsiniz. Birçok modelde yerleşik mikrofonlar bulunduğundan, telefon görüşmesi alma ve yapma sürecini kolaylaştırmanız mümkün. Arabanızda çok fazla zaman harcarsanız, iPhone araç içi telefon tutucu sizin için faydalı olacaktır.