Kategoriler
1

iPhone 7 Ekran Koruyucular

Apple'ın iPhone 7 ve 7 Plus'ındaki ekranlar çizilmeye karşı dayanıklı olabilir, ancak bu, telefonunuzu bir jiletle çizilmeye veya ciddi düşmelerden korumaz. iPhone'unuzu ekran koruyucu bir katman ile donatmak başka bir güvenlik katmanı ekler.

Ekran koruyucularla iPhone 7'nin ekranı test edildiğinde 6H sertliğe kadar çizilmelere karşı koymuştur. Bu ekran koruyucuların bazıları daha iyi koruma vaat ediyor. En iyi iPhone 7 ekran koruyucuları Melefoni adresimizde sizler için bir araya getirdik.

iPhone 7 Ekran Koruyucu ile Çizilmeleri Önleyin

iPhone 7 Ekran Koruyucu ile iPhone 7'nizin ekranın baskı altında çatlaması veya bin parçaya bölünmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Son derece dayanıklı, ultra ince ve iPhone'unuzun ekranına yüksek kaliteli netlik sağlamak için tasarlanan ekran koruyucularımız yüksek koruma sağlar. iPhone'unuza ekstra koruma sağlayan ekran koruyucular çizilmeye dayanıklı bir aksesuardır.

Ekran koruyucular iPhone 7'nizin ekranını tamamen kaplayacak ve telefonun kavisli kenarlarına uyacak şekilde üretilmiştir. Parlama önleyici özellikli ekran koruyucularla ekranı elinizle korumak yerine doğrudan güneş ışığındayken kolayca görebileceksiniz. Çizilmeye karşı dirençli ve kabarcıksız kurulumla ekran koruyucunun cazip yönlerini satın alarak keşfedin.

iPhone 7 Ekran Koruyucu Satın Al

Melefoni’de her biri ekranınızı çiziklerden koruyacak, güneş ışığında görünür olmasını sağlayacak ve görüntü kalitesini koruyacak, iPhone 7 ekran koruyucuları en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Ekran koruyucunun takılmasından sonra, hoş olmayan lekeler ve parmak izleri sorununuz artık olmayacak. Çentiklere ve çizilmelere karşı koyabilme ve önleyebilmenin yanı sıra, iPhone 7 ekranını her zamanki gibi güzel tutan ve dokunmatik ekran işlevselliğini ve doğruluğunu koruyan inanılmaz derecede net görüntü elde edebilirsiniz.