Kategoriler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 >

iPhone 6S Plus Kılıfları

Günümüzün cep telefonu merkezli dünyasında, bir akıllı telefon almak çok mutlu bir olay olabilir. Ancak yanlışlıkla telefonunuzu düşürdüğünüzde, güzel retina ekranın kırık camın örümcek ağı haline geldiğini görmek korkunç bir an olabilir. Kazayla düşme nedeniyle hasar riskini azaltmanın bir yolu, iPhone 6s Plus koruyucu kılıftır. Melefoni'deki geniş ürün yelpazesi sayesinde, sizin için ideal olan iPhone 6s Plus telefon kılıfını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Her Tarza Uygun iPhone 6S Plus Kılıfları

Seçtiğiniz hemen hemen her telefon kılıfı telefonunuzu çarpmalara, düşmelere, çizilmelere ve günlük aşınma, yıpranmalara karşı koruyacağından, sizin için en iyi iPhone 6s Plus kılıfı, kişisel tarzınızı, yaşam tarzınızı veya her ikisini de yansıtan bir kılıftır. Örneğin, sert kapak, polyester, ahşap kaplama veya deri gibi tercih ettiğiniz malzemelerden yapılmış bir kılıf seçebilirsiniz. Veya telefonunuzun temiz hatlarını ve hoş tasarımını örtmek istemiyorsanız, iPhone 6s Plus şeffaf kılıf tercih edebilirsiniz.

Dışarıda çalışıyorsanız veya boş zamanlarınızı dışarıda maceraya atarak geçiriyorsanız, rüzgara ve yağmura karşı da koruma sağlayan sağlam bir kılıf en uygun seçenek olabilir. Ya da, sadece güvenlik ve rahatlık sağlamakla kalmayıp aynı zamanda kredi kartı veya nakit paranızı saklayabileceğiniz bir iPhone 6s Plus cüzdan kılıfını satın alabilirsiniz. 

Kazayla düşmelere karşı ek güvenlik için, iPhone 6s Plus telefonlar için ekran koruyucusu kullanımı tercih edebilirsiniz.

İPhone 6s Plus Kılıfınızdan En İyi Şekilde Yararlanma

Akıllı telefonunuzla aksesuar kullanmak için iPhone 6s Plus kılıfınızı çıkarmanızın gerekmediğini belirtelim. Araç içi telefon tutucu kullanırken telefon kılıfınızı çıkarmanıza gerek yoktur. İsterseniz kablosuz kulaklık kullanarak müzik dinleyebilir, film izleyebilir veya en son podcast'i yakalayabilirsiniz. Telefon görüşmelerini tamamlamak için mikrofon özelliğine ihtiyacınız varsa, kablosuz bir cep telefonu kulaklığı kullanmak isteyebilirsiniz. Son olarak, hevesli bir fotoğrafçı iseniz, bir cep telefonu tripodu satın alabilirsiniz. Her durumda, iPhone 6s Plus koruyucu kılıfınız, cep telefonu yatırımınız için koruma sağlarken, sürdürdüğünüz her türlü aktiviteyi yapmayı kolaylaştıracaktır.