Kategoriler
0565
₺149,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
%75 İndirim
%75İndirim
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 >

iPhone 6 6S Kılıfları

Telefonunuz için Doğru Kılıf Tercih Edin

Doğru iPhone 6 ve 6S telefon kılıfını seçmek zor bir iş olabilir. Cihazınızı korumak veya kişisel tarzınızı göstermek konusunda daha fazla endişelenmenize gerek yok. İhtiyaçlarınızı karşılayacak çok çeşitli telefon kılıflarını Melefoni’de bulabilirsiniz. Eşyaları düşürmeye veya telefonunuzu açık havada çok kullanmaya eğilimliyseniz, şok emici, darbeye dayanıklı veya çizilmeye karşı dayanıklı bir kılıf tercih etmelisiniz. Kaymaz tutuşlu bir telefon kılıfı seçmek, telefonunuzun tutulmasını kolaylaştıracak ve yanlışlıkla elinizden kayma olasılığını azaltacaktır.

Melefoni, iPhone 6 ve 6S cihazları için uyumlu olacak birçok kullanışlı telefon kılıfı sunar. iPhone araç içi telefon tutucu satın aldığınızda iPhone 6 ve 6S Apple ürünlerinizle uyumlu kılıfları web sitemizde bulabilirsiniz. Böylece GPS'inizi kullanırken veya arabadaki müziğinizi kontrol ederken telefonunuzu kolayca görüş alanınızda tutabilirsiniz. 

İPhone 6 ve 6S Kılıfıyla Tarzınızı Gösterin

iPhone 6 ve 6S kılıfları, kişisel tarzınızı ve kişiliğinizi sergilemenize yardımcı olacak çeşitli renk, desen ve malzemelere sahiptir. İster iPhone'unuzun şık tasarımını gösteren basit, ister tarzınıza ugun iPhone 6 ve 6S kılıfı tercih edebilirsiniz. Cesur stilinizi göstermek için renkli bir şey isterseniz herkese uygun bir iPhone 6 – 6S kılıfını Melefoni’de bulabilirsiniz.

Telefonunuzla sık sık kulaklık kullanıyorsanız, kulaklık adaptörünüz olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek kalmadan iPhone 6 – 6S cihazlarınızda en sevdiğiniz müziklerin, podcast'lerin ve videoların keyfini çıkarmanızı sağlayacak gerçek kablosuz kulaklıkları almak isteyebilirsiniz.