Kategoriler
1

iPhone 6 6S Ekran Koruyucular

iPhone 6 veya iPhone 6s Apple ekranlarda büyük ölçüde koruma sağlama amacıyla ekran kalitesini arttırsa da hala ekran koruyucu kullanımı zorunlu olarak görülmektedir. Diğer modellere göre daha sert ve daha güçlü ekranlar üretmek için çalışan Apple, iPhone 6 ve iPhone 6S ekranları iyonla güçlendi. Buna rağmen uzun süreli kullanımlarda küçük çizikler meydana geldiği apaçık ortada. Cihazlarınızı çizikler ve darbelerden korumak için mutlaka iPhone 6 6S Ekran Koruyucular satın almanızı tavsiye ederiz.

Her ne olursa olsun, iPhone 6 / 6s ekran koruyucularla ekranı güçlendirmek isterseniz Melefoni size en iyi çözümleri sunar. Ekran koruyucular iPhone 6 / 6s ekranınızda çizikleri büyük ölçüde engeller.

%100 Uyumlu iPhone 6 6S Ekran Koruyucular

iPhone 6 ve 6s için ekran koruyucular cihazla %100 uyum sağlayarak dokunma özelliğine destek olur ve sorunsuz kullanım sağlar. Ekran koruyucu ürünlerimizle iPhone 6'larınız için mükemmel 3D dokunmatik algılama elde edeceksiniz. Açık kenar tasarımı, telefonunuzun ekranının yalnızca düz kısmını kapladığı için herhangi bir kullanım deneyimi eksikliği yaratmaz. Eğimli kenarları açıklık bıraktığından dolayı iPhone'unuzun kasasına kolayca takabilirsiniz.

iPhone 6 ve 6s için ekran koruyucular dokunmatik ekrana uçtan uca koruma sağlar. Hassas kesim ile ekrana tertemiz uyum sağlar. Ekran kenarlarında hiçbir yapıştırıcı izi kalmaz ve kurulum sırasında kabarcık oluşumu olmaz.

Yüksek şeffaflıkla ekran koruyucu görüntüleme deneyiminizi geliştirir. Ayrıca hassasiyeti korumak için parmak izine karşı dayanıklıdır.