Kategoriler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 >

iPhone 5 Kılıfları

iPhone 5 telefon kılıflarını en uygun fiyatlarla satın almak için ürün kategorimizdeki kılıflardan birini seçerek siparişini verin. En kısa sürede tarzınızı yansıtan iPhone 5 kılıfınız cihazınızı güvenle kullanmaya başlamanız için tarafınıza ulaştırılacaktır.

Melefoni’de bulunan diğer tüm telefon kılıfları gibi telefonunuzu çarpma ve çizilmelere karşı koruyacak bir kılıf bulmak için dayanıklı ve şık iPhone 5 kılıflarına göz atın. Melefoni, çok çeşitli harika iPhone 5 kılıfları sunar, böylece kişisel tarzınızı ifade edecek bir tane bulacağınızdan emin olabilirsiniz. 

iPhone 5’inizi Koruyun

Telefonunuzu koruma yöntemleri arasında bulunan telefon kılıfları oldukça uygun maliyetlerle satın alınabilir. Düğmeleri, kamerayı ve telefon kasasını hasara karşı korumak için kauçuk kaplamalar, telefonunuzu darbelere karşı korumak için sert kabuklu dış yüzeyler ve telefon ekranınızı çatlaklardan ve çizilmelerden korumaya yardımcı olan entegre ekran koruyucuları bulunur. Hareket halindeyken her zaman güçlü korumaya sahip olmanızı sağlamak için Melefoni, çeşitli birçok kılıf modelini bir arada sunar.

iPhone 5'inizi Giydirin

iPhone 5 veya iPhone 5s'leriniz için tasarlanmış tam uyumlu bir kılıfla, telefonunuzun tüm özelliklerini kullanmanıza olanak tanıyan kolay kullanımı teşvik eden tasarımlar sunuyoruz. Aktif bir yaşam tarzı için en iyi iPhone kılıflarını bulmanızı sağlamak için kolay taşıma imkanı olan ince ve hafif tasarımlı ürünleri Melefoni’de bulabilirsiniz. Net görüntüler için iPhone kılıflarında bulunan parlamayı azaltan optik cam ekran koruyucuları ekstra olarak satın alabilirsiniz. Arkadaşınızla mükemmel bir fotoğraf çekmek istediğinizde, bir selfie çubuğu satın alabilirsiniz.

Çok çeşitli cep telefonu kılıflarına ek olarak, Melefoni cep telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için farklı özellikleri olan telefon kılıfı seçenekleri sunar.  Normal aşınma ve yıpranmaya bağlı onarım maliyetlerini, bir kerelik telefon kılıfı alarak azaltabilirsiniz.