Kategoriler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 >

iPhone 11 Pro Kılıfları

İPhone 11 Pro'nuzun iyi bir şekilde korunması önemlidir. iPhone 11 Pro'nuz için bir kılıfla, değerli mülkünüzü mümkün olduğunca güvende tutarsınız. Telefon kılıflarımız iPhone 11 Pro'nuzu günlük düşüş ve darbe hasarına karşı korur. iPhone 11 Pro 360 derece koruyan şık bir kılıf mı arıyorsunuz? Veya telefonun güzel görünümünü mümkün olduğunca göstermesi için şeffaf bir arka kılıf mı tercih edersiniz? Çok sayıda iPhone 11 Pro kılıfı markasıyla Melefoni'nin geniş ürün yelpazesine göz atın.

Akıllı telefonlar günlük hayatımızda vazgeçilmezdir. iPhone 11 Pro'nun sahibiyseniz telefonu olabildiğince hasara karşı korumak istersiniz. Akıllı telefon artık bir cep telefonundan çok daha fazlası. Örneğin, iPhone 11 Pro'nuzda günlük hayatı kolaylaştıran birçok uygulama vardır. Bu nedenle iPhone 11 Pro'nuz için kılıflar, optimum koruma sunan vazgeçilmez bir aksesuardır.

iPhone 11 Pro kablosuz şarj uyumlu kılıflar

İPhone 11 Pro kablosuz şarj kullanıyor. iPhone 11 Pro'nun bir kılıfla kablosuz şarj edip edemeyeceğini bilmek elbette önemlidir. Cevap oldukça basit, çünkü neredeyse her kullanıcı iPhone 11 Pro'yu kablosuz olarak şarj etmeyi tercih ediyor. Kablosuz olarak şarj ederken, akıllı telefonun şarj cihazıyla doğrudan temas etmesi gerekmez. Kablosuz şarj için kalınlığı 7 milimetreye kadar olan kılıflar kullanılabilir. 7 milimetreden daha kalın olan iPhone kılıfları kablosuz şarj için daha az işe yarar.

En iyi iPhone 11 Pro kılıfı

iPhone 11 Pro ile hemen farkedilen şey, değerli ekranı değil, arka yüzeyidir. Her iki taraf camdan yapılmıştır ve elbette onları bir kapakla mümkün olduğunca korumak istiyorsunuz. 360 derece koruyan ve su geçirmez bir kapak mı arıyorsunuz? Özellikle iPhone 11 Pro'nuz için Melefoni ürün kategorisindeki kılıfları öneririz.