Kategoriler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 >

iPhone 11 kılıfları, telefonunu yıllarca kullanmak isteyenler için tam koruma sağlayacak kapasitede olmalıdır. Apple’ın son ürünü olan iPhone 11 modeli topladığı büyük beğeniyi hak ediyor olsa da yükske fiyatı ile korumaya daha da ihtiyaç duyuyor. Telefonunuz çizilmesin, darbelerden etkilenmesin istiyorsanız kaliteli ve sağlam iPhone 11 kılıfları ürünlerimize göz atabilirsiniz.

iPhone 11 cihazlarına özel olarak tasarlanan, piyasadan farklı çeşitlerde ve renklerde telefon kılıflarını melefoni.com sitemizde bulabilmeniz mümkün. Telefonunu korumakta zorlananlar için ultra koruma iPhone 11 kılıflar ve şıklığından vazgeçemeyenler için ince ultra slim kılıfların satışını yapmaktayız.

Ultra Koruma iPhone 11 Kılıfları

Masadan düşürme, elinizden kaydırma, anahtar çizmesi gibi talihsiz durumlarda ultra koruma kılıflar iPhone 11 cihazınızı güvenle koruyacaktır. Darbelere ve çiziklere karşı tam koruma telefon kılıfı arayanlar için mutlaka daha kalın yapıda olan ürünlerimizi tavsiye ediyoruz. 

Ulra Slim iPhone 11 Kılıfları

iPhone 11 tasarım zerafetini kılıfla yok etmek istemeyenler için slim modeldeki kılıflar en iyi çözümdür. Hem koruma sağlayan hem de telefonu kaba göstermeyen iPhone 11 kılıfları çiziklere karşı önlem olarak kullanılabilir. Çok ince iPhone 11 kılıfı kullanıyorsanız cihazın korunma seviyesini arttırmak için ekran koruyucu kırılmaz cam filtre tercih edebilirisniz.

360 Derece iPhone 11 Kılıfları

360 derece koruma iPhone 11 kılıfları olarak adlandırılan kılıflar telefonun ön ve arka yüzeyini tam korumaya alır. 360 derecek kılıfların ön yüzeyinde ekranı korumak için katmanı bulunmaktadır. Telefonunu koruyamayanlar ve sıklıkla yere düşürenler için genellikle 360 derece kılıflar tercih edilmektedir.

Her yeni çıkan iPhone aygıtı bir önceki modele göre daha teknolojik yapıda olsa da dış aksam olarak korunmaya muhtaç olduğu apaçık ortada. Telefonunuzu ne kadar korursanız koruyun mutlaka çizilecektir. Çantaya koyulan telefonlarda en çok anahtar çizikleri can sıkarken masaya koyulan telefonun dahi çiziklerle mücadelesi oldukça zor olmaktadır. Maddi değeri bu kadar yüksek bir ürünü böyle küçük kazalarla yıpratmak istemiyorsanız mutlaka melefoni.com adresimizdeki kaliteli iPhone 11 kılıflarımıza göz atın.