Kategoriler
1 2 3 4 5 >

Apple Ekran Koruyucular

Zaman geçtikçe, telefon ekranları güçleniyor ve bu da ekran koruyucu ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Ancak Apple ürünlerinden birine sahipseniz ekranlarınızın çizilmesi veya darbelere karşı hasar almasını asla istemezsiniz. Maddi olarak büyük yüke sahip Apple cihazları için ekran koruyucular çoğu zaman hayati önem arz ediyor.

Teknik olarak telefon ekranları sert darbelere dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Ancak, bu her durumda ekranınızın koruma altında olduğu anlamına gelmez. Dikkatli biri değilseniz iPhone ekranınız hala paramparça olabilir. Apple ekran koruyucular, ekranınızın paramparça olmasını engelleyen son savunmadır. Ekran koruyucusu olmayan birçok Apple cihaz ekran kırılmaları ile karşı karşıya kalmıştır. Apple ekran koruyucular ayrıca çizilmeleri önlemeye yardımcı olurlar. 

Apple ekran koruyucunuz üzerinde çizik varsa, kolayca değiştirebilirsiniz. Çünkü telefon ekranını değiştirme maliyetine kıyasla nispeten çok daha ucuzdurlar.

Apple ekran koruyucusu almakla ilgileniyorsanız, satın almadan önce düşünmeniz gereken bazı şeyler var.

  • Görüntü ve dokunmatik his: Bir Apple ekran koruyucunun nasıl göründüğü ve hissettirdiği konusunda en önemli iki durum netlik ve kalınlıktır. Apple iPhone cihazlarının muhteşem bir ekranı vardır, bu yüzden kalın veya çirkin görünen bir koruyucuyla kapatmak utanç verici olacak. Koruyucunun kalınlığı, telefonunuzun dokunuşunuza nasıl tepki vereceğini etkiler. Bir koruyucunun çok kalın olması durumunda telefonunuz girişleri kaçırmaya ve daha rahat hissetmenizi engellemeye başlayabilir.
  • Uygulama:  Kabarcıklar Apple ekran koruyucular için kabustur. Ekran ve koruyucu arasında toz veya kabarcık oluşmadan bir Apple ekran koruyucuyu telefona el ile ayarlamak çok zor olabilir. Melefoni kaliteli Apple ekran koruyucuları ile uygulamayı kolaylaştırır.
  • Koruma: Zaten güçlü bir ekranı olan Apple telefon için ekran koruyucu satın alacaksanız, çok daha fazla koruma özelliği olan ürünlere göz atmalısınız.