Kategoriler
1 2 3 >

Airpods Pro Kılıfları

AirPods Pro, günümüzün en hafif gürültü önleyici Bluetooth kulaklıklardan biridir. Zarif tasarımıyla birçok Apple kullanıcısının tercih ettiği AirPods Pro’lar için en iyi kılıfları Melefoni’de bulabilirsiniz. 

Kabloları tamamen ortadan kaldıran bu kulaklıklar iPhone, iPod, iPad ve Mac cihazlarınızla mükemmel bir şekilde eşleşir. Tek zor şey, onları koruyan saklama kutusunda - kılıflarında şarj edilmeleridir. Apple tasarım uzmanlarından bekleyebileceğiniz oldukça düz, beyaz, minimalist stile sahip bu kulaklıklar için aradığınız tüm kılıfları web sitemizde bulabilirsiniz..

Melefoni’deki AirPods Pro kılıflarıyla üst düzey koruma sağlarken çok fazla tarz ve stilde ürünü inceleyebilir, satın alabilirsiniz. AirPods Pro'larınızı Apple'ın orijinal çantasıyla aynı uyumla şarj edebilir, güvenli hale getirebilir ve taşıyabilirsiniz. 

En Hafif AirPods Pro Kılıfları

AirPods Pro kılıfları orijinal Apple kılıflarına denk düzeyle hatta daha iyi dayanabilen kalitede ve hafifliktedir. AirPods Pro ürünlerinizi ilk aldığınız günkü gibi yepyeni tutmak için kılıfların ne kadar aşınma ve yıpranma önlediğini gördüğünüzde şaşıracaksınız.

Kolay Kullanım 

Apple'ın ürünlerini ve aksesuarlarını tasarlama ve geliştirme konusunda ne kadar titiz olabileceğini biliyoruz ve bu yüzden AirPod Pro kılıflarını aynı kalitede web sitemizde satışa çıkarıyoruz.

Tek yapmanız gereken kulaklığınızı hafifçe doğrudan bu kutuya yerleştirmek ve kir, toz ve tüm darbelerden korumak. AirPods Pro kılıflarıyla kulaklıklarınızı korumak için güvenli, mıknatıs kilitleme kapağını kapatın. Kulaklıklar kendi bölmelerine güvenli bir şekilde yerleştirilecektir.

AirPods Pro kulaklıklarınızı yuvasına koymak istediğinizde, sadece hafif bir basınçla yerleştirmeniz yeterlidir. Onları güvenli bölmelerinde yıpranmayacak şekilde koruma altına alabilirsiniz.